slovak_flag VIRTUÁLNY SPRIEVODCA, občianske združenie
english_flag VIRTUALGUIDE, Civic Association

Virtuálny sprievodca je multimediálna aplikácia vhodná na veľmi peknú a príťažlivú prezentáciu určitého miesta (mesta, obce, regiónu, pohoria a pod.), alebo objektu (napr. hradu, zámku, múzea, kostola a pod.)

Základom Virtuálneho sprievodcu sú 360° panoramatické online-casino-hry.sk zábery, známe aj ako virtuálna prehliadka alebo virtuálna prechádzka, ktorá umožňuje virtuálnu prechádzku z miesta na miesto...
Virtuálny sprievodca však nie je len bežná virtuálna prechádzka. Jeho cieľom nie je nahradiť bežnú fotogalériu ako ju poznáme s web stránok. Cieľom Virtuálneho sprievodcu je tak ako to vyplýva z názvu, suplovať živého sprievodcu ako ho poznáme napríklad z návštevy zámku. Súčasťou prezentácie je totiž podľa voľby vlastivedný obsah v textovej aj hovorenej podobe s hudobným sprievodom, interaktívna mapa s vyznačením zobrazovaného miesta aj orientácie, doplňujúce aktuálne alebo archívne fotografie. Takýmto spôsobom poskytuje divákovi maximálny zážitok z prehliadania, podáva informácie príťažlivým spôsobom tak, aby ich mohol ľahko prijať a vyvoláva chuť navštíviť prezentované miesto/objekt osobne.
Virtuálny sprievodca môže mať dva hlavné výstupy a tým aj osobitné verzie: verzia pre internet a verzia pre CD/DVD nosiče (je na voľbe nášho partnera či má záujem len o jednu alebo 2 verzie).
Pozrite sa sami ako taký Virtuálny sprievodca vyzerá -->>
Flash Player download
java download
Get Quicktime
Partnerské stránky:
kubina.sk

Navštívte náš nový portál:
panoramy.sme.sk